Denize Sıfır Yaşam – MP 121

 

Deniz ve doğanın buluştuğu, lüks yaşamın az katlı, şık ve zarif bir mimarisiyle buluştuğu proje, Girne’nin huzurlu tatil lokasyonu Esentepe’de konumlanıyor.
Kuzey Kıbrıs’ta yatırım ve yaşam için en uygun adımlardan olan projede; lüks 2 ve 3 yatak odalı bahçe daireleri ve dubleksler 80m2’den 135m2 kapalı alana sahiptir. Banyolar dahil merkezi soğutma ve ısıtma sistemi; tamamen entegre beyaz eşya ile mutfak; Entegre tuvalet, duşakabinler ve kaymaz karolar ile 2 banyo, tavana kadar alüminyum sürgülü kapılar, tüm bunlar daire fiyatına DAHİLDİR!
Apartman bloklarının ortasında büyük Infinity ortak yüzme havuzu olacaktır. Sitede ayrıca plaj, restaurant, bar, tuzlu su yüzme havuzu, gösteriler için amfi tiyatro, paddle tenis, su sporları, organik bahçe, küçük spor salonu, merkezi otomatik bekleme jeneratörü sistemi, atık su arıtma tesisi olacaktır.
Tamamlanma tarihi 2020 Temmuz’dur.
Denize sıfır 150 konut ve bungalovdan oluşan projede Akdeniz her anınıza ortak oluyor.
Kuzey Kıbrıs – Girne’deki  bu projeye özel sahil ve koy, organik bahçe, havuz, amfi tiyatro, restaurant, spor salonu, yüzme havuzu ve daha fazlasının tadını çıkaracak, güneşin batışını en güzel izleyebileceğiniz konumlardan birinde huzurla yaşayacaksınız.
Siz de yerinizi ayırmak için bize ulaşabilirsiniz : 0212 260 00 36
menkulport@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir